Wypadek - dwie osoby ranne - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Wiadomości

Wypadek - dwie osoby ranne

Data publikacji 16.05.2017

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku do którego doszło wczoraj w miejscowości Boniowice na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Drogi Krajowej 94. Kierowcy pojazdów, które brały udział w zdarzeniu trafili do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj po godzinie 20-ej w Boniowicach na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Drogi Krajowej nr 94. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierowca vw, doprowadził do zderzenia z samochodem hyundai kierowanym przez 22-latka. W wyniku tego zdarzenia rani zostali kierowcy obydwu samochodów, którzy z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku badają śledczy z tarnogórskiej komendy.

Tego dnia, doszło również do drugiego wypadku. Tym razem w Zbrosławicach na ul. Wolności. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 35-letni kierowca opla wykonując manewr skrętu w lewo uderzył w bok peugeota kierowanego przez 29-letniego tarnogórzanina. W wyniku zdarzenia kierowca peugeota oraz jego pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku badają tarnogórscy śledczy.