Wiadomości

Turniej piłki nożnej o puchar komendanta

Data publikacji 14.05.2018

W sali sportowej Gimnazjum w Ożarowicach odbył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach. Zawody były okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na sportowo, po codziennej służbie. Puchary i dyplomy wręczył zawodnikom Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach p.o. mł. insp. Krzysztof Hajda.

W sali sportowej Gimnazjum w Ożarowicach odbył się turniej halowej piłki nożnej. Przez 2 dni policjanci z tarnogórskiej komendy rywalizowali ze sobą o puchar komendanta w rozgrywkach sportowych. Rozegrano kilkanaście meczy. Każda komórka organizacyjna i jednostka wystawiła swoją drużynę. Walka o zwycięstwo była zacięta, a poziom gry bardzo wysoki. W turnieju uczestniczyło 7 drużyn reprezentujących wydział kryminalny, wydział ruchu drogowego, referat patrolowo-interwencyjny, wydział prewencji, wydział konwojowy i policji sądowej katowickiej komendy wojewódzkiej, referat konwojowy w Tarnowskich Górach, połączone drużyny z komisariatów policji w Pyrzowicach, Kaletach i Tworogu oraz zaproszony zespół emerytów policyjnych. Spotkania rozgrywano w systemie „każdy z każdym”.

Po dwóch dniach rywalizacji, rozgrywki zakończyły się zwycięstwem drużyny z referatu patrolowo-interwencyjnego. Drugie miejsce zajęli policjanci z wydziału kryminalnego, a na trzeciej pozycji uplasowała się połączona drużyna z Komisariatów Policji w Pyrzowicach, Kaletach i Tworogu.

Na pochwałę i wyróżnienie zasługują piłkarze:

1. Jarosław D. – król strzelców,

2. Wojtek Ślęzok – najlepszy zawodnik,

3. Robert Pietrzyk – najlepszy bramkarz.

Komendant wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy. Turniej został zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach oraz Terenowy Zarząd NSZZ Policjantów KPP w Tarnowskich Górach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ducha walki, a kibicom dziękujemy za doping i miłą atmosferę na trybunach.