Wiadomości

Policjanci wsparli akcję charytatywną dla 2-letniej Julii

Data publikacji 26.05.2018

Tarnogórscy policjanci włączyli się do akcji charytatywnej dla dziewczynki, która cierpi na padaczkę i niedowład kończyn. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zakup pionizatora, który 2-letniej dziewczynce pozwoli szybciej stanąć na nogi. Pokazy policyjnego sprzętu, oblegane były nie tylko przez dzieci, ale także przyciągały uwagę dorosłych.

Na tarnogórskim rynku odbyła się akcja charytatywna zorganizowana w celu pokrycia kosztów zakupu pionizatora dla cierpiącej na padaczkę i niedowład kończyn 2-letniej Julii. Rehabilitacja i sprzęt niezbędny do pomocy dziewczynce jest bardzo kosztowny, dlatego też zorganizowano charytatywną zbiórkę pieniędzy. Do akcji przyłączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach. Podczas imprezy, dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz  policyjnego sprzętu. Dużo frajdy było przy oglądaniu policyjnej więźniarki, a dzieci biorące udział w imprezie mogły pobawić się z maskotką- Sznupkiem. Nie obeszło się również bez pamiątkowych zdjęć. Kwota, którą udało się zebrać podczas charytatywnej akcji, zostanie przekazana na pomoc dla Julii.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc dla dziewczynki składamy serdeczne podziękowania, a rodzicom 2- latki, życzymy aby ich córeczka szybko wróciła do zdrowia!