Nowy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Wiadomości

Nowy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego

Data publikacji 01.08.2018

W tarnogórskiej komendzie odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP Tarnowskie Góry. Został nim asp. szt. Damian Dylewski. Wprowadzenia dokonał Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach kom. Zbigniew Rohrbach.

Nowego naczelnika uroczyście wprowadził Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach komisarz Zbigniew Rohrbach. Na uroczystości obecna była kadra kierownicza tarnogórskiej jednostki oraz komendanci podległych komisariatów. Nowy szef tarnogórskich policjantów zajmujących się ruchem drogowym w Policji służy od 12 lat.

Damian Dylewski ma bogate doświadczenie zawodowe. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2006 roku w Wydziale Prewencji w Zabrzu. Już w 2007 roku, w tamtejszej jednostce trafił do Wydziału Ruchu Drogowego. W roku 2015 asp. szt. Damian Dylewski został Specjalistą w Wydziale Ruchu Drogowego w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach, a od 2016 roku w tamtejszym wydziale objął stanowisko naczelnika.

Decyzją szefa tarnogórskiej policji p.o. mł. insp. Krzysztofa Hajdy, asp. szt. Damian Dylewski zostały mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach z dniem 1 sierpnia 2018 roku.