Wiadomości

Nie ustąpił pierwszeństwa, doszło do wypadku

Data publikacji 13.01.2020

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Orzechowskiej w Nakle Śląskim. Po zderzeniu dwóch aut osobowych, do szpitala trafiła pasażerka skody. Apelujemy do kierujących o stosowanie się do znaków drogowych.

 

Do wypadku doszło w sobotę tuż przed godziną 15.00 na ulicy Orzechowskiej w Nakle Śląskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca volkswagena golfa, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem marki Skoda Octawia, którym kierował 39-letni mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia, do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła 64-letnia pasażerka skody. Tarnogórscy śledczy wyjaśniają teraz okoliczności wypadku.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji w naszym regionie. Dlatego po raz kolejny apelujemy do kierujących samochodami, aby zwracali szczególną uwagę na innych uczestników ruchu drogowego oraz stosowali się do znaków drogowych.

Ku przestrodze, publikujemy zdjęcia z wypadku.

  • Na fotografii widać rozbity przód samochodu osobowego. Auto ma podniesioną do góry maskę
  • Na fotografii widać rozbity przód samochodu osobowego
  • Na fotografii widać ulicę, na której widać tył zaparkowanego samochodu osobowego. Z jego lewej strony widać wóz strażacki, a w oddali dwa policyjne radiowozy i stojących obok nich kilka osób