Wiadomości

Czołowe zderzenie osobówek. Apelujemy o ostrożność

Data publikacji 15.06.2018

Tarnogórscy śledczy ustalają okoliczności i przyczyny wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Gałczyńskiego w Miasteczku Śląskim. Kierujący samochodem marki Kia zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku kierowcą opla. W wyniku tego zdarzenia, poszkodowani zostali kierowcy samochodów, którzy z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 19:00 na ulicy Gałczyńskiego w Miasteczku Śląskim. Jak wynika z ustaleń, 59-letni kierowca samochodu kia, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki Opel, którym kierował 53 – letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego. W wyniku tego zdarzenia, kierowcy samochodów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Przez dwie godziny droga w obu kierunkach była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy. Aktualnie tarnogórscy śledczy ustalają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o spokojną i rozsądną jazdę. Bądźmy skoncentrowani podczas podróży, unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu. Pamiętajmy, że na drogach jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

Ku przestrodze, publikujemy zdjęcia z wypadku.