Wiadomości

Nagroda za pomoc we wskazaniu sprawcy zniszczenia przystanków autobusowych

Data publikacji 12.10.2018

Dla osoby, która pomoże policjantom wskazać sprawcę zniszczenia kilku przystanków autobusowych, wyznaczono nagrodę w wysokości 2 tys. złotych. Do zniszczenia mienia doszło na terenie gminy Zbrosławice w dniu 11.10.2018 r. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców tego zdarzenia.

Śledczy z Komisariatu Policji w Zbrosławicach pracują nad sprawą zniszczenia kilku przystanków autobusowych znajdujących się na terenie gminy Zbrosławice. Wandal rozbił szklane elementy przystanków i tym sposobem spowodował straty szacowane na kilka tysięcy złotych. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Jednocześnie dla osoby, która pomoże policjantom w rozwikłaniu sprawy i wskazaniu sprawcy bądź sprawców zniszczenia mienia, wyznaczono nagrodę w wysokości 2 tys. złotych.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania wandala, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach przy ul. Bytomskiej 6, pod numerem telefonu 32 39 35 255 lub numerem alarmowym 112. Wszystkim rozmówcom policjanci gwarantują pełną anonimowość.